PETAŞ
   

Alternative content

Get Adobe Flash player


MK® 660

Merkezi Konsol Sistemi
images/20110620133523.MK660Web.pdf

 

MK® 660 Merkezi Konsol Sistemi en fazla 32 hastabaşı monitörü ile standart bir yerel ağ (LAN) üzerinden bağlantı kurarak bu monitörlerin uzaktan izlenmesine ve kontrol edilmesine olanak veren bir bilgisayar sistemidir. Bu sistem standart bir bilgisayar sunucusu, yüksek resolusyonlu renkli TFT-LCD ekran, standart bir klavye, mouse ve merkezi konsol yazılımından oluşmaktadır.


Sisteme bağlı olan bütün hastabaşı monitörlerinin dalga şekilleri, ölçülen değerleri, alarm durumları, parametre ayarları ve durum eğrileri merkezi konsol ile uzaktan izlenebilir. Hastabaşı monitörlerinden yapılan kazanç/derivasyon değiştirme, alarm ve parametre ayarları yapma, durum eğrilerini gözleme, hasta ismi girme, kaydediciden çıktı alma gibi kontroller merkezi konsol ünitesinden de yapılabilir. Renkli ekran, mouse ve klavyesi ile kullanımı kolaydır. Sisteme bağlanacak hastabaşı monitörü sayısı ve monitörlerden izlenecek kanal cinsi kullanıcı tarafından ayarlanabilir.

                                                   

  Dikkat:
1-
PETAŞ® süregelen teknolojik gelişmelerden dolayı önceden haber vermeden cihazın teknik özelliklerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
2- PETAŞ®, KARDİOPET®, KMA®, PETKOT®, MK®,PM® PETAŞ®'ın tescilli ticari markalarıdır.PETAŞ® Profesyonel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. ©2010 Her hakkı Saklıdır Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik İletişim